top of page

HAKKIMIZDA HER ŞEY

En İyi Yaptığımız İş

2019 yılından beri müşterilerine Ulaşım Hizmeti sunuyoruz. Mükemmel hizmet, harika insanlarla ve gerçek deneyimlerle başlar. Bu yüzden ekibimiz için en doğru kişileri seçmenin önemine inanıyoruz.

Her zaman dakikliğin ve güvenli sürüşün önemini anlayan, müşteri hizmetlerinin her türlü inceliğini bilen bir sürücü ile çalışacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ulaşım hizmeti denildiğinde aklınıza gelecek her şeye sahip olmakla kalmayıp size her zaman daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimizi müşterilerimize gururla sunuyoruz.

PROFESYONEL HİZMETLERİMİZ

Taşımacılık ve Servis Hizmetleri

Malatya Atlas Taşımacılık Mercedes Sprinter servis aracı

GEZİ TURLARI

Her İşe Uygun

Malatya Atlas Taşımacılık Mercedes Sprinter servis aracı

MİNİBÜS KİRALAMA

Her İşe Uygun

Malatya Atlas Taşımacılık r servis aracı

İş Tecrübemiz

 • Malatya'da servis organizelerine 2019 yılında şahıs firması olarak başladık. 2022 Yılında Öğrenci ve Personel Servis Taşımacılığı sektörüne girdik. Bu sektörde gösterdiğimiz başarılarımız ile müşterilerimizin takdirini kazandık.

 • Hizmette kalite standartlarına öncelik vererek hizmet portföyümüzü genişlettik. Referanslarımızı hizmette kalite anlayışımızın bir diğer göstergesi olarak değerlendiriyoruz.

 • 2022  yılında Malatya Atlas Taşımacılık olarak faaliyetlerimizi yeni şirketimizin bünyesinde birleştirdik. Tüm çalışanlarımızın sahip olduğu ortak sorumluluk bilinci ile çağdaş yönetim anlayışını birleştiren Malatya Atlas Taşımacılık, seçkin müşteri portföyümüze verilen emniyetli, konforlu ve dakik hizmetleri sürekli kontrol ve iletişim ile desteklenmektedir.

 • Kuruluş amacımız; sektörümüze yeni bir anlayış getirerek uzman kadromuzla müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

MÜŞTERİ HER ZAMAN HAKLIDIR

Siz Mutluysanız, Biz de Mutluyuz!

Müşterilerimizden geri bildirim almak ve bunları sizinle paylaşmak bize gurur veriyor. Yıllar boyunca binlerce mutlu müşteriyle çalışma ayrıcalığına sahip olduk. Çalışma şeklimiz ve her bir işe nasıl yaklaştığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aldığımız son yorumlara ve geri bildirimlere göz atın. Siz de müşterilerimizden biri olmak isteyeceksiniz.

Çiçekler Group Misyonumuz

Misyonumuz

 • Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti.

 • Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti.

 • Türkiye’de personel ve öğrenci taşımacılığı sektöründe ortak değerler yaratacak kalıcılığı sağlayacak güven ve verimlilik esasına dayanan bir şirket olma hedefi ile sürekli geliştirerek yaşatmak.

 • Sektörümüze yeni bir anlayış getirerek uzman kadromuz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır.

Çiçekler Group Misyonumuz

Vizyonumuz

 • Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

 • Kurumsal anlayışımız ile kalite standartlarını yükselterek sektöre öncülük etmek.

 • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini artırmak.

 • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

 • Güvenilir, zamanında ve konfolu taşımacılık yapmak, sektör sorunlarına ortak çözümler bulmak.

 • Müşteri memnuniyeti ile birlikte sektörümüzün hak ettiği saygıyı ve anlayışı oluşturmaktır.

EN İYİ HİZMET SÖZÜ VERİYORUZ

Şirketimiz, taşımacılık sektöründe fark yaratma, müşteri memnuniyetini zirvede tutma hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Hizmet verdiğimiz firma çalışanlarının, güvenli, sağlıklı, konforlu ve en kısa sürede taşınması, kaliteden ödün vermeden devamlılığın sağlanması, başarımızın altında yatan en önemli faktörlerdir. Şirketimiz, teknolojik gelişmeleri yakından izlerken, ekonomik taşıma teknikleri geliştirmekte, sağlıklı bir çevreye sahip olma ve çevre değerlerinin korunmasına katkıda bulunmaktadır.

ARAÇLARIMIZ VE HİZMET ALANLARIMIZ

bottom of page