top of page

SSS

Aradığınız Yanıtlar Bizde

Malatya Atlas Taşımacılık olarak Malatya'da müşterilere kaliteli ulaşım hizmetleri sunuyoruz.

Öğrenci Servisi, Personel Servisi, Organizasyonlara Araç Kiralama ve Vip Transfer Hizmetleri alanında müşterilerinin her türlü beklentisini karşılayan bir anlayışla hizmet veriyoruz.

Müşteri deneyiminizi daha keyifli hale getirmek istiyoruz. Aklınızdaki bütün sorulara yanıt vermek için buradayız. En sık sorulan sorular listemize göz atın ve başka sorularınız varsa bize bildirin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Hemen bizimle iletişime geçin ve bir sonraki seyahatiniz için rezervasyon yaptırmak üzere ihtiyacınız olan tüm bilgileri alın.

 • Araç filomuzun özellikleri nelerdir?
  Araç filomuz; Ağırlıklı olarak Mercedes Sprinter, Volkwagen Crafter ve Paegout Boxer marka araçlar, Servis taşımacılığı için özel olarak dizayn edilmiş, üst düzey güvenlik donanımlı ve konforlu araçlar, Kara yolları kanununun öngördüğü güvenlik ve mevsim şartlarına uygun lastik taşıyan araçlar, Günlük temizlik ve hijyen şartları sağlanan araçlar, Araçların her türlü bakımının günlük takip edildiği ve periyodik servis ve bakımlarının aksatılmadığı güvenli araçlar, TUVTÜRK muayeneleri zamanında yapılan ve muayeneden tam kusursuz çıkan araçlar, Servis araçları için gerekli olan tüm uyarıcı işaret ve levhaları bulunan ve düzgün çalışan araçlardan oluşmaktadır.
 • Şoförlerimizin özellikleri nelerdir?
  Tüm sürücülerimiz Servis Taşımacılığı ve Servis Şoförleri için gerekli olan tüm şartları sağlayan kişilerden seçilir. Şoförlerimizle yapılan mülakat sırasında sahip olması gereken her türlü resmi belge ve güvenlik evrakları ile sicil kayıt belgeleri kontrol edilir. Özellikle alkollü araç kullanmak, şiddet olayına karışmak, çocuklara karşı suç işlemek fiillerinden hakkında işlem yapılmamış ve ceza almamış olamak gibi kriterler özel olarak incelenir. Şoförlerimiz insan ilişkilerinde mükemmel, tertipli ve düzenli, araçlarına iyi bakan, temizlik ve güvenliğe önem veren adaylardan seçilir.
 • Güzergah ve rota belirleme kriterlerimiz nedir?
  Servis rotaları belirlenirken; Hizmet verdiğimiz kurum personelinin en hızlı ve güvenli bir şekilde işine ya da evine ulaşmasını sağlamak, Yolda geçirilen zamanın en az tutulması ve araç masraflarının azaltılarak müşterilerimize daha uygun fiyatlarda hizmet sunulması, Taşına personel ya da öğrencinin araçta en az zaman geçirecek şekilde rota planlaması yapılması, Öğrencilerin mutlaka evinin önünden alınması ve bırakılması, çalışanların ise en az yürüme mesafesi ve ulaşım kolaylığını sağlayan bir güzergah belirlenmesi gibi kriterler belirleyici olmaktadır. Sonuç olarak Ulaşım Planlama Uzmanlarımızın, hazırladığı ve elektronik ortama aktardığı güzergah haritalarında, personelin servise biniş-iniş noktası, ikametgâh adresi, yürüyüş ve güzergah mesafesinin hesaplanması gibi önemli ayrıntılar yer almaktadır.
 • Güvenlik önlemlerimiz nelerdir?
  Tüm araçlarımızda, araç boyutu ve yolcu kapasitesine uygun, yangın söndürme ekipmanları ve ilk yardım seti kullanıma hazır olarak bulundurulmaktadır. Tüm araç görevlilerimiz bu ekipmanları nasıl kullanacağının eğitimini almış ve ilk yardım yapabilecek durumdadır. Tüm araçlarımızda her koltuk için özel emniyet kemeri çalışır durumda bulunmaktadır. Yolcularımızın bunları kullanımı ile ilgili gerekli uyarı levhaları görünür yerlerde asılı olduğu gibi araç personellerimiz tarafından da gerekli denetim ve yardımlar yapılarak yolculuk sırasında kemerlerin kullanımı sağlanmaktadır. Her türlü kaza durumunda yolcularımızın olası görecekleri maddi ve manevi zararlarını karşılayacak olan "ferdi kaza koltuk sigortası" yanında her aracımız kaskolu olup, yolcularımızın uğrayacağı her türlü zararı en üst limitlerden karşılayacak kapsamdadır.
 • Denetimlerimiz nasıl yapılmaktadır?
  Operasyon Amirleri; Hizmet verdiğimiz kurumlar için görevlendirilen operasyon amirleri her gün denetiminden sorumlu olduğu araçları, şoförü ve servis görevlisini denetler. Araçların temizliği, personelin özeni, hizmet verilenlerimizle diyaloglarını anlık denetler, gerekli uyarıları anında yaparak gördüğü eksiklikleri derhal düzelttirir ve günlük raporlarını tutarlar. Araç ve personel performansını tutar ve üst denetim amirlerine rapor ederler. Üst Denetim; Firmamız bünyesindeki görevli olan proje müdürleri, kendilerine bağlı olan firmalardan sorumlu operasyon amirleri ile gerekli eğitim ve toplantıları yapar, operasyon amirleri tarafından tespit edilen araç, şoför ve personele ait eksiklikleri analiz eder, gerekli görülen müdahele ve eğitimleri vererek müşteri memnuniyetini sağlamaktadırlar.
 • Fiyatlandırma politikamız nasıldır?
  Öğrenci ve personel taşımacılığında TUHİM'in belirlediği mesafe ve ücret kriterleri üst limit olarak alınır. Hizmet verdiğimiz kurum ve okulların taşınacak yolcu kapasitesi, lokasyon dağılımı, talep edilen araç sayısı ve en optimum rota planlaması ile en uygun maaliyet hesaplaması yapılır ve size en uygun teklif dosyası sunulur. Bu hesaplamalar yapılırken araç masrafları, sigorta ve personel giderleri ile akaryakıt giderleri gibi harcama girdileri de dikkate alınır. Kurumunuza fiyat teklifi sunulması ve sözleşme yapılmasından sonra, kurumunuza yeni personel alımları halinde güzergah uzaması, ek araç talep edilmesi ve güzergahın bölünmesi, akaryakıta gelen zaman oranının %10'u aşması gibi durumlar haricinde ek ödeme yapmanız için talepte bulunmayız.
 • Faturalandırma nasıl yapılır?
  Proje müdürleri ve proje amirlerimizin takibinde her aracın günlük verdiği hizmet ve GPS bazlı rota ve konum takibi ile size sunulan hizmetin tespiti, araç sürücülerinden alınan tasıma raporları ve yolcu bilgileri, ilave yapılan taşımalar ve diğer ek ulaşım işleri ayrı ayrı raporlanarak takip eden ayda ilk beş iş günü içerisinde gerekli hesaplam ve raporlamalar yapılarak size verilen hizmetin faturası çıkarılır. Hava koşulları veya olağan üstü şartlar nedeniyle yapılamayan taşıma hizmetleri için size fatura çıkarılmaz. Ancak okul servislerinde ödemler taksitlendirilip aylara bölünmüş ise taksitelendirmeye dahil olan aylarda taşımacılık yapılmasa bile hizmet sözleşmesinin ilgili aya yansıyan servis taksiti tahsil edilir.
bottom of page